Pakiet usług Orange Love

Zyskaj pierwsze 2 mies. abonamentu

TYLKO ONLINE - wybierz 2 lub 4 usługi i zgarnij pierwsze 2 miesiące w prezencie!

Zostaw numer

Oddzwonimy w 24 godziny Nasi doradcy są dostępni pon.-pt. 8:00-21:00, sobota 09:00-15:00,

Udzielam zgody na przetwarzanie przez Orange Polska S.A. numeru telefonu poprzez jednorazowy kontakt telefoniczny w celu marketingu bezpośredniego swoich produktów lub usług.


lub

Zamów online Zamów online

Dziękujemy

Nasi doradcy są dostępni

pon.-pt. 8:00-21:00, sobota 09:00-15:00, w niedziele i święta nie pracujemy. Uwaga! W dni ustawowo wolne nie pracujemy.

Podczas wysyłki zgłoszenia wystąpił błąd.

Spróbuj ponownie później.

Zobacz pakiety Orange Love w umowie na 24 miesiące:

Kwoty abonamentów uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:
rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.) i rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).

Oni znają już światłowód

Sprawdź opinie klientów, którzy
przez 2 miesiące testowali
Orange Światłowód do 1 Gb/s!

Wygląd i montaż

Paweł P.

“Tak, w zasadzie tylko podłączyłem wtyczki i wszystko zaczęło działać. Nawet przez wykorzystanie 8 żył kabla sieciowego mam połączenie gigabitowe z routerem do komputera stacjonarnego.”

Stabilność połączenia

Adam Z.

“Stabilność łącza jest OK. Leci TV, chodzi monitoring, dwa smartfony, laptop i tablet do tego smartgniazdka. Nie zauważyłem żadnych przycinek, zwolnień itp. Prędkość – przy zwykłym przeglądaniu internetu (WP, poczta, Youtube itp.) nie zauważyłem dużej różnicy wobec 300 Mb/s, przy których wszystko działa płynnie i zadowalająco.”

Praca zdalna

Łukasz O.

“Teraz wielu z nas korzysta z komunikatorów do pracy czy nauki zdalnej. Nastąpiła zdecydowana poprawa. Przy poprzednim urządzeniu i prędkości zdarzały się problemy z połączeniami wideo, często komunikatory bardzo obniżały jakość połączenia, aby utrzymać łączność. Przy Funbox 6 i prędkości do 1 Gb takie sytuacje nie zdarzają się, a połączenia są w najwyższej jakości.”

Najczęściej zadawane pytaniaCo znajdę w ofercie Orange Love?
Orange Love to pakiet 2 lub 4 usług:
  • Orange Love Mini. internet domowy i abonament komórkowy,
  • Orange Love Standard, Extra i Premium. internet domowy, abonament komórkowy, pakiet TV i telefon internetowy. Im wyższy pakiet, tym więcej kanałów telewizyjnych w ofercie.
Z jakiego internetu mogę korzystać w Orange Love?
W każdym pakiecie Orange Love jest internet domowy. W zależności od tego, w zasięgu jakiej technologii się znajdujesz, możesz korzystać z:
  • internetu dostarczanego światłowodem: technologia FTTH, prędkość do 600 Mb/s, do 1 Gb/s lub do 2 Gb/s (dowiedz się więcej o Światłowodzie Pro 2.0)
  • internetu dostarczanego przewodem miedzianym: technologia xDSL, prędkość do 10 Mb/s, do 20 Mb/s lub do 80 Mb/s,
  • internetu dostarczanego bezprzewodowo (mobilny): technologia 4G LTE.
Co dostanę w abonamencie komórkowym Orange Love?
W każdym pakiecie Orange Love znajduje się abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. W tabeli powyżej możesz sprawdzić, ile GB masz do wykorzystania w poszczególnym pakiecie i czy będziesz mieć dostęp do 5G.
Czy do pakietu mogę dobrać kilka abonamentów komórkowych?
Tak, w Orange Love możesz mieć kilka kart SIM. Za drugi i każdy kolejny abonament zapłacisz o 20 zł mniej od standardowej ceny naszych abonamentów (Plan S, Plan M i Plan L).
W Orange Love znajduje się telefon internetowy – co to jest?
To telefon, który korzysta z technologii telefonii internetowej, zapewniając najwyższą jakość połączenia – niezakłóconą przez pogodę i inne urządzenia w Twoim domu.

W abonamencie dostajesz nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi w Polsce, w całej Unii Europejskiej, Kanadzie i USA. A numery komórkowe? Do tych z Kanady i USA też dzwonisz bez limitu.
Z jakich promocji Orange Love można skorzystać?
Informację o promocjach i rabatach znajdziesz w części „Wybierz swój prezent do pakietu Orange Love”.
Jak przedłużyć umowę Orange Love?
Możesz to zrobić:
Jak odstąpić od umowy Orange Love?
Przy zamówieniu pakietu Love (online – na www lub w aplikacji Mój Orange) masz możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni.