Pakiety usług Orange Love

Nawet pierwsze 6 mies.
w upalnej ofercie

🌡️ Nadchodzi wyż Twoich korzyści, bo na dolewkę w pakietach Standard
i Extra masz też nielimitowany internet 5G w abonamencie komórkowym! Poznawaj świat z Orange Światłowód - nieprzerwanie od 2023 r. najszybszym internetem światłowodowym FTTH w rankingu SpeedTest.pl.

Zostaw numer

Oddzwonimy w 24 godziny Nasi doradcy są dostępni pon.-pt. 8:00-21:00, sobota 09:00-17:00,

Udzielam zgody na przetwarzanie przez Orange Polska S.A. numeru telefonu poprzez jednorazowy kontakt telefoniczny w celu marketingu bezpośredniego swoich produktów lub usług.


lub

Zamów online Zamów online

Dziękujemy

Nasi doradcy są dostępni

pon.-pt. 8:00-21:00, sobota 09:00-17:00, w niedziele i święta nie pracujemy. Uwaga! W dni ustawowo wolne nie pracujemy.

Podczas wysyłki zgłoszenia wystąpił błąd.

Spróbuj ponownie później.

Zobacz pakiety Orange Love w umowie na 24 miesiące:

Kwoty abonamentów uwzględniają rabaty dla użytkowników Mój Orange:
rabat za zgodę marketingową (-4,99 zł/mies.) i rabat za e-fakturę, odbierany co miesiąc na koncie w Mój Orange (-4,99 zł/mies.).

Oni znają już światłowód

Sprawdź opinie klientów, którzy
przez 2 miesiące testowali
Orange Światłowód do 1 Gb/s!

Wygląd i montaż

Paweł P.

“Tak, w zasadzie tylko podłączyłem wtyczki i wszystko zaczęło działać. Nawet przez wykorzystanie 8 żył kabla sieciowego mam połączenie gigabitowe z routerem do komputera stacjonarnego.”

Stabilność połączenia

Adam Z.

“Stabilność łącza jest OK. Leci TV, chodzi monitoring, dwa smartfony, laptop i tablet do tego smartgniazdka. Nie zauważyłem żadnych przycinek, zwolnień itp. Prędkość – przy zwykłym przeglądaniu internetu (WP, poczta, Youtube itp.) nie zauważyłem dużej różnicy wobec 300 Mb/s, przy których wszystko działa płynnie i zadowalająco.”

Praca zdalna

Łukasz O.

“Teraz wielu z nas korzysta z komunikatorów do pracy czy nauki zdalnej. Nastąpiła zdecydowana poprawa. Przy poprzednim urządzeniu i prędkości zdarzały się problemy z połączeniami wideo, często komunikatory bardzo obniżały jakość połączenia, aby utrzymać łączność. Przy Funbox 6 i prędkości do 1 Gb takie sytuacje nie zdarzają się, a połączenia są w najwyższej jakości.”

Telewizja mobilna
w cenie usługi

Oglądaj w Orange TV Go, gdziekolwiek jesteś


Co to jest?

Telewizja mobilna - Pakiet Podstawowy to usługa, dzięki której możesz oglądać telewizję w Orange TV Go (w aplikacji lub serwisie tvgo.orange.pl). Popularne kanały zobaczysz na żywo, jak w tradycyjnej telewizji. Usługa działa na smartfonie, tablecie lub laptopie w każdym miejscu w zasięgu sieci komórkowej i Wi-Fi, w Polsce i całej UE.

Lista kanałów

TVP1, TVP2, TVP3, TVS, WP, Zoom TV, TVN, Antena TV, Stopklatka, RedTop, Tele5, 4Fun kids, Junior Music, Home TV, Red Carpet TV, TV Regio, TVC, 4Fun, 4Fun Dance, Gold TV, Mixtape, France 24, Stars.TV, Power TV, Nuta TV.

Jak skorzystać?

1. Zarejestruj konto Telewizji mobilnej w Mój Orange (w aplikacji mobilnej lub po zalogowaniu się na orange.pl) aby uzyskać dane do logowania
2. Wejdź na stronę tvgo.orange.pl lub pobierz aplikację mobilną Orange TV Go
3. Zaloguj się danymi otrzymanymi przy rejestracji i oglądaj ulubione programy

Oglądanie poza siecią Wi-Fi pomniejsza pakiet GB. Aplikacja Orange TV Go jest dostępna dla urządzeń z systemami Android i iOS.

Najczęściej zadawane pytaniaCo znajdę w ofercie Orange Love?
Orange Love to pakiet 2 lub 4 usług:
  • Orange Love Mini. internet domowy i abonament komórkowy,
  • Orange Love Standard, Extra i Premium. internet domowy, abonament komórkowy, pakiet TV i telefon internetowy. Im wyższy pakiet, tym więcej kanałów telewizyjnych w ofercie.
Z jakiego internetu mogę korzystać w Orange Love?
W każdym pakiecie Orange Love jest internet domowy. W zależności od tego, w zasięgu jakiej technologii się znajdujesz, możesz korzystać z:
  • internetu dostarczanego światłowodem: technologia FTTH, prędkość do 600 Mb/s, do 1 Gb/s lub do 2 Gb/s (dowiedz się więcej o Światłowodzie Pro 2.0)
  • internetu dostarczanego przewodem miedzianym: technologia xDSL, prędkość do 10 Mb/s, do 20 Mb/s lub do 80 Mb/s,
  • internetu dostarczanego bezprzewodowo (mobilny): technologia 4G LTE.
Co dostanę w abonamencie komórkowym Orange Love?
W każdym pakiecie Orange Love znajduje się abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. W tabeli powyżej możesz sprawdzić, ile GB masz do wykorzystania w poszczególnym pakiecie i czy będziesz mieć dostęp do 5G.
Czy do pakietu mogę dobrać kilka abonamentów komórkowych?
Tak, w Orange Love możesz mieć kilka kart SIM. Za drugi i każdy kolejny abonament zapłacisz o 20 zł mniej od standardowej ceny naszych abonamentów (Plan S, Plan M i Plan L).
W Orange Love znajduje się telefon internetowy – co to jest?
To telefon, który korzysta z technologii telefonii internetowej, zapewniając najwyższą jakość połączenia – niezakłóconą przez pogodę i inne urządzenia w Twoim domu.

W abonamencie dostajesz nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi w Polsce, w całej Unii Europejskiej, Kanadzie i USA. A numery komórkowe? Do tych z Kanady i USA też dzwonisz bez limitu.
Z jakich promocji Orange Love można skorzystać?
Informację o promocjach i rabatach znajdziesz w części „Wybierz swój prezent do pakietu Orange Love”.
Jak przedłużyć umowę Orange Love?
Możesz to zrobić:
Jak odstąpić od umowy Orange Love?
Przy zamówieniu pakietu Love (online – na www lub w aplikacji Mój Orange) masz możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni.